Zastosowanie „nude” kredki

Beauty

Cieliste kredki można znaleźć w każdej drogeryjnej szafie. Nie jest to drogi produkt, a można go wykorzystać na różne sposoby. Nie jest powiedziane, że jest to TYLKO kredka do oczu. Trzeba użyć tylko swojej kreatywności i próbować. Bawcie się makijażem!
Ja posiadam kredkę z My Secret. Kupiłam ją w Drogerii Natura, ale na pewno w innych drogeriach gdzie się znajduje szafa My Secret ją znajdziecie. Nie narzekam na nią bo nie ma na co tak naprawdę. Daje kolor, jest miękka przez co dobrze się rozprowadza, utrzymuje się przez pewien czas, ale jak wiadomo dolna powieka to miejsce wrażliwe i produkty nie utrzyma się przez wiele godzin. Nie można się niczego doczepić. Jest bardzo dobra jak za taką cenę.

Zastosowanie:
1. Kredkę cielistą używa się oczywiście na linię wodną, ma ona za zadanie rozświetlić oraz roztworzyć oko.
2. Można ją wykorzystać jako baza pod cienie. Kredka jest kremowa, a cienie sypkie więc bez problemu „przykleją” się one do niej.
3. Trzecim zastosowaniem jest to że dzięki niej możemy rozświetlić np. kącik oka, łuk brwiowy lub powiększyć optycznie usta.

Wynika z tego, że jeden dosyć tani produkt jest wielofunkcyjny. I o to w tym chodzi, że jak nie sprawdzi nam się jako np. jej podstawowe zastosowanie to można kombinować i znaleźć inne. W ten sposób kredka nam się nie zmarnuje, a pieniądze nie będą wyrzucone w błoto.

                                                                                                                                                                          xoxo K.