Wakacyjny niezbędnik

Lifestyle

Lato zazwyczaj kojarzy się z ciepłem, długimi dniami, z czasem na podróże te małe i te duże. Więc warto wspomnieć o wakacyjnych niezbędnikach. Każdy z nas pewnie ma takie rzeczy, które zawsze używa w lato, więc co można zaliczyć do wakacyjnego niezbędnika?

Po pierwsze różnego rodzaju kremy z filtrem, jest to dość ważna rzecz w czasie np. opalania. Nie muszą być one bardzo wysokie, lecz takie, które choć trochę ochronią naszą skórę przed słońcem.

Po drugie fajną alternatywą zamiast ciężkich perfum są mgiełki zapachowe którymi możemy się psikać wciągu dnia. Może nie należą one do bardzo trwałych, lecz mają zazwyczaj delikatne letnie zapachy.

Po trzecie w okresie upałów człowiek powinien pić dużo płynów i najlepsza jest woda lecz warto do niej dorzucić jakiś owoc, cytrusa aby lepiej smakowała + fajny kubek lub popularne teraz „słoiki” rurka i woda inaczej smakuje.

Po czwarte w upały fajnie mieć przy sobie wodę termalną, która świetnie przyda się nawet pod czas podróży jak i codziennych dniach.

Po piąte można zaszaleć na paznokciach i stworzyć tęczę. Trochę sobie żartuje, może nie od razu tęczę, ale odstawić w kąt ciemne, zimne kolory, a przerzucić się na śliczne, letnie lakiery, hybrydy lub żele.

Jakie są wasze niezbędniki wakacyjne?

xoxo K.