Ulubieńcy września 2016

Beauty
Ulubieńcy września 2016

Hej!

Witam was w kolejnym wpisie. Dzisiaj przyszedł czas na ulubieńców miesiąca czyli ulubieńców września.

Najpierw zaczniemy od pielęgnującego żelu pod prysznic z Nivea. Produkt daje uczucie nawilżenia naszej skóry, a po spłukaniu jest bardzo przyjemna. Zapach może nie jest zadowalający, ponieważ pachnie jak normalny krem, ale nie przeszkadza bardzo.

Kolejnym ulubieńcem będzie płyn micelarny z Bielendy Expert Czystej Skóry. Spełnia on świetnie swoją role. Usuwa dokładnie makijaż, nie wysusza skóry, idealnie zmywa makijaż oczu nie podrażniając ich przy tym jak również jest bezzapachowy. Chętnie do niego wrócę.

Ulubieńcem kosmetycznym będzie maskara z Lovely Pump Up Curling Mascara ma ona silikonową, wygodną szczoteczkę. Tusz podkręca oraz wydłuża rzęsy i nawet długo się utrzymuje bez osypywania. Za tak niską cenę to produkt jest naprawdę godny uwagi.

Ostatnim, ale na pewno nie najgorszym ulubieńcem jest płynna matowa pomadka z Golden Rose. Produkt bardzo fajny wyposażony w wygodny aplikator. Pigmentacja która jest na wielki plus oraz oryginalny kolor. Zastyga dość szybko oraz zostaje z nami na długi czas.

No to na tyle, chętnie poznam waszych ulubieńców września.

xoxo K.