Ulubieńcy czerwca ’16

Lifestyle
Ulubieńcy czerwca '16

Hej,

Nie robię często ulubieńców, ale raz na jakiś czas się będę starać. Kończy się miesiąc i zebrałam kilka rzeczy nie tylko kosmetycznych które przypadły mi do gustu w czerwcu. Zacznę od konturówki do ust z Smart Girls Get More w kolorze Nude bronze 03 Jest to super nudziak, który pasuje do codziennego makijażu. Ten kolor bardzo przypadł mi do gustu.

konturówka

Kolejną rzeczą będzie pomadka ochronna z Isany Macadamia & Gloss i jest to chyba jedyna pomadka z tej firmy, która nie gryzie mnie w gardło, ponadto fajnie nawilża usta. Jedynie co to jej opakowanie jest na minus, szybko mi popękało.

Codziennym moim „przyjacielem” jest mgiełka do ciała z Avonu. Kupiłam ja dość dawno i nie używałam za bardzo, a to był mój błąd. Mgiełka ma bardzo śliczny zapach granatu z mango, który spodoba się większości osobą.

Nie chciałam robić ulubieńców tylko kosmetycznych, bo zazwyczaj nie mam ich za dużo i nie było by sensu pisać może o dwóch rzeczach, dlatego chciałam jeszcze wspomnieć o niekosmetycznych ulubieńcach, które w tym miesiącu mi się spodobały.

Zacznę od filmu na który czekałam bardzo długo. Odkąd pojawił się pierwszy zwiastun wyczekiwałam daty premiery, ponieważ każdy zwiastun który obejrzałam wywoływał łzy na mojej twarzy. Byłam ciekawa czy film będzie tak samo dobry jak one, i tak było. Mam na myśli film ,, Zanim się pojawiłeś” jest to dramat, ale z odrobiną humoru lecz łezka na pewno się zakręci w oku. Naprawdę polecam obejrzeć ten film.

A kolejnym ulubieńcem jest piosenka z wspomnianego filmu, świetnie zaśpiewana przez zespół X Ambassadors podtytułem ,,Unsteady”, naprawdę rewelacja.

Chętnie poznałabym waszych ulubieńców. Podzielicie się nimi ze mną?

xoxo K.