Triki urodowe

Beauty, Lifestyle
Triki urodowe

Triki urodowe przydadzą się każdej kobiecie. Każda w pośpiechu zrobi błąd, albo ubrudzi się tuszem do rzęs albo umaluje palec lakierem. Również czasem fajnie jest trochę oszukać. Każdy pomysł jest dobry jak działa dlatego ja przygotowałam pięć trików które mi pomagają.

Zacznę od czegoś co często się przytrafia nawet najlepszym, a mam na myśli ubrudzenie się szczoteczką od tuszu do rzęs lub dobiciem się świeżo umalowanych rzęs na powiece. Jak wiadomo rzęsy maluje się już na sam koniec jak makijaż oka jest gotowy, więc aby go nie popsuć to wystarczy zaczekać jak tusz wyschnie i np. patyczkiem kosmetycznym w delikatny sposób zetrzeć.

Zdaje sobie sprawę z tego że teraz rzadziej używa się normalnych lakierów częściej stawia się na żele lub hybrydy lecz gdy jednak decydujemy się na zwyczajny lakier do paznokci to dobrym sposobem jest posmarowanie palca zwyczajną wazeliną w ten sposób w łatwiejszy sposób możemy zmyć każde wyjechanie poza płytkę paznokcia.

Problem z równą kreską eyelinerem? Trochę praktyki i w końcu wejdzie się w prawe. Dobrym sposobem na to może być taśma klejąca która pomoże w tworzeniu równych linii.

Niewinna kredka nude do oczu którą można powiększyć optycznie oko, rewelacja.

W każdej kosmetyczce znajdzie się jasny cień do powiek. Wystarczy nałożyć go na pomadkę, a dokładnie na centralną część ust i efekt gotowy – optycznie powiększone usta.

Podzielcie się swoimi trikami urodowymi?

xoxo K.