The Lipstick Tag

Lifestyle

Dzisiaj pojawi się inny wpis niż zazwyczaj, chciałabym spróbować czegoś innego, w jakiś sposób urozmaicić mój blog, żeby was interesował. Oglądając filmiki na YouTubie wpadł w moje ręce film Kasi i Justyny z Love and great shoes . Oglądając je pomyślałam, że czemu nie spróbować zrobić coś takiego. Więc dzisiaj zapraszam was na tag szminkowy. Będę miała kilka pytań na które będę odpowiadać. Wiec do roboty. :)

  • Pomadka na imprezę

Są momenty gdzie makijaż, a zwłaszcza pomadka musi się długo utrzymywać, możemy ją poprawiać, ale kto myśli o poprawianiu szminki na środku parkietu. Trzeba wybrać takie, które mamy pewność, że kilka ładnych godzin z nami zastaną. Na imprezę wybiera się odważniejsze kolory niż zazwyczaj, lecz te delikatne też czasem się zdarzają. Wybrałam cztery pomadki które są po pierwsze trwałe, po drugie mają ładne odcienie.
Na pierwszy ognień wybieram szminkę Rimmela z serii The only one o numerku 620 Call Me Crazy to odcień czerwieni wpadający w pomarańcz więcej możesz się o niej dowiedzieć klikając w nazwe, kolejna to I Love Makeup długo się utrzymuje i ma śliczny kolor który bardzo przypadł mi do gustu, lecz nie mam pojęcia jaki to kolor i numerek, ponieważ miałam ją jako dodatek do ich paletki. Błyszczyk Freedom którego recenzja pojawiła się ostatnio oraz coś w delikatniejszym kolorze, czyli matowa pomadka z Lovely Extra Lasting.

DSCN2468 kopia

  • Pomadka której zakupu żałujesz

W każdej kobiecej kosmetyczce znajdzie się bubel i właśnie ja taki mam i jest to błyszczyk z H&M. To był mój najgorszy wybór. Na ustach tak bardzo się klei jakbym zjadła cukierka i się nim cała obkleiła jak dziecko. Jest to bardzo denerwujące, a zwłaszcza dla mnie bo tego nie znoszę.

DSCN2475 kopia

  • Pomadka najczęściej używana

Na co dzień lubię bardziej delikatne odcienie nie rzucające się w oczy, a największa faworytką jestem odcieni tupu brudny róż i nude. W mojej toaletce takie kolory właśnie królują. Trzy pomadki które są najbardziej męczone to Rimmel The Only One 200 It’s a Keeper, płynna pomadka z NYC Smooch Proof Lips 400, która ma naprawdę rewelacyjny kolor i żałuję, że nie kupiłam dwóch bo nie mg znaleźć jej już na żadnej drogerii online. A ostatnią rzeczą jest konturówka z Smart Girls Get More o numerku 03 Nude Bronze.

DSCN2493 kopia

  • Najładniejszy kolor

Każdy ma inny styl, gust i każdemu się coś innego podoba, ja zazwyczaj sięgam po delikatne kolory pomadek. Dlatego dla mnie numerem jeden są np. Konturówka jedna z Lovely o numerku 1, a druga już wspomniana wyżej czyli Smart Girls Get More 03 Nude Bronze. Ale chyba faworytem totalnym jest ta płynna pomadka z NYC Smooch Proof Lips 400.

Bez tytułu

  • Najmocniej napigmętowane

Błyszczyk z  Freedom który jest dla mnie odkryciem oraz pomadki z Rimmela które już przewijały w tym wpisie.

 

xoxo K.