Tani, a bardzo dobry

Beauty
DSCN1009

Catrice Liquid Camouflage jest to płynna wersja kultowego korektora w słoiczku tej samej firmy czyli Catrice Camouflage Cream.

Zobaczmy co mówi sam producent o tym produkcie:
Korektor o wysokim poziomie krycia, płynny, mocno kryjący, niezwykle trwały, doskonale kamufluje cienie pod oczami, przebarwienia, a nawet tatuaże. Oraz powinien być też wodoodporny.

Potrzebowałam bardzo dobrego korektora na ważną okazje i będąc w drogerii natura chciałam zakupić ten produkt w słoiczku, lecz zobaczyłam go w płynnej wersji i jeszcze na przecenie. Ja osobiście wole płynne korektory, wiec było pewne, że wybiorę właśnie ten. Był to strzał w 10, nie pożałowałam swojej decyzji. Jest to naprawdę genialny korektor oraz swoje zadanie spełnia w całości. Zazwyczaj nakładam go punktowo, zasycha na skórze nie zmienia prawie w ogóle koloru i robi się matowy. Jest on naprawdę bardzo długotrwały. Ja posiadam kolor 020 Light Beige, ale wiem, że też jest 010 jaśniejszy odcień. To produkt który kosztuje mniej, więcej 15zł, a naprawdę można go porównać z produktami wysoko półkowymi. Świetny korektor, polecam.

xoxo K.

DSCN1012