Podstawowa kosmetyczka kobiety – co się tam powinno znaleźć?

Lifestyle
Podstawowa kosmetyczka kobiety - co się tam powinno znaleźć?

Można uznać, że damska kosmetyczna jest jak wielka skrzynia do której wrzuca się wszystko, „a bo może się przyda”, ale czy to jest konieczne? Kobieta lubi mieć przy sobie wszystko co wydaje się być potrzebne i w każdej chwili będzie miała to pod ręką.

A gdyby tak zajrzeć do kosmetyczki i wybrać z niej 5 rzeczy, które są najbardziej przydatne to co to by było?

1. pierwsza rzecz i postawiłam ją na pierwszym miejscu, ponieważ jak dla mnie to coś najważniejszego w makijażu. Dzięki niemu zupełnie inaczej się wygląda, a mam na myśli tusz do rzęs. Oko staje się wyraźniejsze i jakoś tam nawet bez pełnego makijażu wygląda się dobrze.

2. pomadka dopełnienia każdego makijażu nawet w najbardziej naturalnym kolorze wygląda na ustach dobrze. Pomalowane usta to jak wisienka na torcie, dzięki niej możemy uzyskać codziennie inny efekt i nadać niepowtarzalny charakter, nawet gdy cała reszta jest taka sama.

3. Krem BB – taka alternatywa zamiast ciężkiego podkładu. Nada on skórze naturalny efekt, wyrówna koloryt i na codzienne dni jest idealny.

4. Krem do rąk bo jak wiadomo dłonie są wizytówką człowieka warto o nie zadbać i codziennie nawilżać.

5. Chusteczki do demakijażu mała pomoc w kryzysowych sytuacjach – gdy tusz się rozmaże, gdy pocałunek rozmaże szminkę w intensywnym kolorze, na pewno dałybyśmy sobie rade inaczej, ale czy czasem nie szybciej się z tym uwiniemy mając przy sobie coś do tego przeznaczonego?

Czekam na wasze komentarze z must have kosmetyczki.

xoxo K.