Jesień/ zima

Fashion
jesień/ zima

Moda tego sezonu moim zdaniem jest bardzo szalona. Oglądając nowe kolekcje od razu rzucają się w oczy nowe trendy, które właśnie teraz chciałabym przedstawić.

ubrania:

Nie wszystko z ubiegłego sezonu znika, został z nami bomber jacket lecz w innej odsłonie. Wykonane są z satyny, a na ich wierzchu są poprzyszywane różne naszywki.

Satynowe sukienki, topy wyglądające jak bielizna również pozostały, dodatkowo wykonane są też z aksamitu. Stylizowane są one z połączeniem gładkich, jednokolorowych bluzek z krótkim, jak i długim rękawem lub z golfami.

Odkryte ramiona to trend, który naprawdę skradł moje serce i na szczęście z nami zostaje.

Pojawia się look rodem z lat młodości mojej mamy, czyli plisowane sukienki i spódnice. Materiały są błyszczące, króluje brokat, cekiny, metaliczne kolory, jak i również motywy zwierzęce, których nie jestem ogromną fanką. Pojawiają się jeszcze lata ’90 gdzie występują niedopasowanie spodnie z wysokim stanem typu mom jeans, bluzki, swetry, spodnie typu szwedy jednym słowem wszystko byle za duże czyli oversize jak i również modne są t-shirty z nadrukami zespołów, a kolorem który będzie królował to pudrowy róż.

Dodatki:

W tym sezonie będzie się działo w akcesoriach. Na szyi będą widniały jokery znane z ubiegłego sezonu, lecz nie tylko, ponieważ jest moda na „zakrytą szyje” czyli występują szaliki zakrywające ją i jokery na całą szyje, pojawią się też perły. Nasz uszy będą ozdabiać ogromne kolczyki oraz wykonana przy nich asymetria – jeden większy od drugiego lub noszenie tylko jednego kolczyka.

Jeśli chodzi o torebki na pasku lub łańcuszku, aby była możliwość przewieszenia ich przez ramie – czyli stawiamy na wygodę. Torebki „ubrane” są w ozdobne kamienie, cekiny, i wiele innych, a buty wcale nie będą skromniejsze. One również są bogato zdobione, oraz pojawia się na nich aksamit jak i lakierowana skóra.

xoxo K.