Długie wieczory – czyli top 5 filmów, które polecam

Lifestyle
Top 5 filmow

Podczas okresu jesiennego musimy się liczyć z długimi wieczorami, które na dobrą sprawę zajmują nam większość dnia co jest naprawdę męczące. A kiedy to nastąpi pojawia się pytanie co robić? Przeważnie dopada nas nuda, ale można ten czas poświęcić na dobry film lub zacząć oglądać serial.

Plan na wieczór: ciepły koc, gorąca czekolada lub herbata z cytryną i dobry film plus dobry towarzysz i od razu wieczór staje się lepszy. Moje propozycje na top 5 filmów i seriali, które moim zdaniem warto obejrzeć w te długie wieczory.

1. Gdy lubisz filmy na podstawie książek Nicholasa Sparks to bardzo gorąco polecam ,,Najdłuższą podróż”  jest to film do którego lubię wracać, choć oglądałam go nie jeden raz. W filmie przedstawione są losy dwóch par, które żyją w dwóch innych światach, dzielą ich lata.

2. Trochę płaczu?  totalny wyciskacz łez, czyli kolejny film na podstawie książki Sparka czyli ,, Dla ciebie wszystko” Pokazane jest, że stara miłość nie rdzewieje.

3. Jeśli stawiasz na bardziej zabawny film to polecam ,,Jak to robią single” trafiłam na niego przypadkiem, ale przypadł mi do gustu. Dobry film na poprawę humoru. Szukanie idealnej połówki w mieście, gdzie zawsze się coś dzieje, jest bardzo ciekawe.

4. serial? pewnie wszystkim znany, czyli ,,słodkie kłamstewka” to coś co bardzo wciąga i z odcinka na odcinek bardziej ciekawi. I zawsze pojawia się pytanie kim jest A, może sam rozwiążesz tą zagadkę?

5. Serial do którego często wracam ? to ,,Plotkara” długi serial na długie wieczory, połączenie idealne. Przynajmniej zawsze będzie co oglądać.

Moje top 5 dobiega końca, chętnie poczytam wasze propozycje.

xoxo K.