Co mi się spodobało? – Ulubieńcy Lutego

Lifestyle
ulubieńcy stycznia

Żwawym krokiem przechodzimy do nowego miesiąca, a wraz z końcem poprzedniego czas na ulubieńców. Trochę jednak oszukam bo będą to ulubieńcy nie jednego, a dwóch miesięcy. Co mi się spodobało?

Potrzebowałam dobrych kremów nawilżających do twarzy jeden pod makijaż, a drugi do nawilżenia i sięgnęłam po produkty z firmy ZIAJA uważałam, że będzie to najlepszy wybór i nie myliłam się. Był to strzał w 10. Jeden świetnie nawilża, a drugi idealnie pasuje pod makijaż. Trochę więcej na ich temat pojawi się niedługo w osobnym wpisie.

Mam jeszcze jednego ulubieńca pielęgnacyjnego, ale tym razem jest to pielęgnacja ciało i mam na myśli peeling z Tuti Fruti. Pierwsza rzecz jaka mnie powaliła na kolana to jego zapach, który jest naprawdę intensywny i świeży. Druga to działanie, nie wymagam od niego zbyt dużo.

Jeśli chodzi o kolorówkę to jest to rozświetlacz z trio do konturowania z Wibo jak na razie tylko jego miałam okazje używać i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, prześliczny zimny odcień, świetnie wyglądający na kościach policzkowych.

Jeśli chodzi o nie kosmetycznych ulubieńców to ostatnio bardzo polubiłam oglądać vlogi Natalieeebeauty i Alissvlogchanel naprawdę dwa bardzo fajne kanały na YouTubie, które serdecznie polecam.

xoxo K.